Wyjątkowa

“Wojtyżak Michalska Adwokaci i Radcowie Prawni” to profesjonalna i nowoczesna kancelaria specjalizująca się w kompleksowym doradztwie prawnym we wszystkich aspektach prowadzenia działalności gospodarczej, obrocie cywilnym, windykacji należności, a także w reprezentacji stron w postępowaniach sądowych.

Naszymi Klientami są przede wszystkim podmioty z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, a także osoby fizyczne. Świadczone usługi oferowane są w języku polskim oraz angielskim.

Jesteśmy zespołem tworzącym nowe standardy pomocy prawnej opierającej się na zrozumieniu istoty biznesu naszych Klientów. Charakteryzujemy się wysoką kulturą organizacyjną, która pozwala na połączenie profesjonalizmu, skuteczności oraz pełnego zaangażowania naszych prawników. Dostarczamy naszym Klientom szybkich i skutecznych rozwiązań, które pozwalają wzmacniać pozycję i odnosić sukcesy. Pracując z przedsiębiorcami, mamy świadomość jak ważne jest dla nich bezpieczeństwo prawne.

Ważnym elementem naszej pracy jest stała opieka nad Klientem przez wyznaczonego do współpracy prawnika z naszego zespołu.

Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo i profesjonalizm, ponieważ wiemy jak ważny jest komfort psychiczny związany z powierzeniem swoich interesów we właściwe ręce.

Ukoronowana kancelaria
Ukoronowana kancelaria

Ukoronowana
kancelaria

Osoby, które z nami współpracują nam ufają, dlatego marka „Wojtyżak Michalska Adwokaci i Radcowie Prawni” rośnie w siłę od prawie 10 lat i dlatego może poszczycić się tysiącami rozstrzygniętych spraw i zwycięstwami. Zwyciestwami naszych klientów.